Historie firmy

 

Registrovaná značka REA existuje na českém trhu od roku 1992. Pod touto značkou dodávala na český trh cestovní a sportovní zavazadla fyzická osoba Alena Rybová. Firma REAbags vznikla v prosinci 2003 transformací fyzické osoby Alena Rybová - REA na společnost s ručením omezeným.

Naše společnost navazuje na tradici od roku 1992 a pokračuje v dovozu cestovních a sportovních zavazadel vysoké kvality.

Jedná se především o cestovní kolekce obsahující 3 - 4 velikosti kufrů, cestovní, oblekové a kosmetické kabely různých velikostí pod značkami SUITSUITROCKMEMBER'SAZUREAEROLITESIROCCOUNICORNMIATORO.

Dále dodáváme na český trh sportovní batohy a kabely zn. OBSESSED, panské i dámské aktovky, atache kufry zn. REAbags a různé příruční tašky ze syntetických materiálů. V roce 2012 jsme rozšířili náš sortiment o kolekci cestovních doplňků pod značkou SUITSUITMIATOROADDaTAG a dámské kabelky ze syntetických materiálů.

Pokud již vlastníte některý z našich výrobků, děkujeme za projevenou důvěru. Slibujeme, že i v budoucnosti se budeme snažit, abyste byli s našimi výrobky spokojeni.

Za firmu REAbags, s.r.o. Ing. Alena Rybová

 

 

© Cestovní Zavazadla | Vyvinuto a provozováno s ondrejfirla.eu