Nejlepší cestovní kufry Levné cestovní kufry

Nejlepší kufr?

2. jakost

zjisti víc!

Levné značkové kufry se zárukou

Ano, je to druhá jakost, ale i tak jsou kufry naprosto skvělé!
Za nižší cenu tak dostanete plnohodnotný, zbrusu nový a nepoužitý kufr, který Vás může doprovázet po celém světě!

proč jsou kufry tak skvělé? kompletní nabídka kufrů
1.

Vše detailně popsáno

Kufry, které prodáváme, jsou již rozbaleny nebo s menší vadou. Proto je vždy důkladně popíšeme a nafotíme. Nevynecháme jediný detail, tak abyste o svém novém kufru věděli vše ještě před tím, než si jej zakoupíte.

Nižší cena

Díky tomu, že kufry nejsou zcela dokonalé, dáváme je za super ceny, které Vás jistě zaujmou. A věřte, že drobná vada na kráse neubírá ani trošku z jejich funkčnosti!

2.
3.

Záruka a kvalita

Značky, které prodáváme, jsou vždy zárukou kvality a i druhá jakost je stále skvělou volbou. Z tohoto důvodu i na tyto kufry platí plná záruka 24 měsíců!

Naše nabídka kufrů

Nyní Vám nabízíme 24ks kufrů druhé jakosti. U každého z nich naleznete detailní popis závady a sami si tak můžete zvolit, který kufr je pro Vás ten pravý.

kompletní nabídka

A co je na všem nejlepší?

Koupí jakéhokoliv našeho kufr pomáháte planetě! Jak to?
Pokud se kufr lehce odře, poškodí nebo ho jen někdo rozbalí, dáme jej do prodeje jako druhou jakost. Ovšem ne vždy se najde kupec a tak na něj čeká smutný osud recyklace. I když je tento proces šetrný k naší planetě stále je zde chybějící kufr pro zákazníka. Tím, že si koupíte 2. jakost dáváte kufru smysl a recyklovat jej můžete až Vám doslouží. Což může být za řadu let.

Logo

Děkujeme že nám pomáháte!chci nakupovat
© Cestovní Zavazadla | Vyvinuto a provozováno s ondrejfirla.eu